Aksident me fatalitet në magjistralen Prizren – Xërxë – Gjakovë

0
3748
plc
Foto: Arkiva

Një aksident i rëndë ka ndodhur në magjistralen Prizren – Xërxë – Gjakovë, ku një automjet ka goditur për vdekje një qytetar të moshës 60-të vjeçare.

Sipas policisë vozitësi ka qenë me shpejtësi të madhe dhe është larguar nga vendi i ngjarjes. Trupi i viktimës ndodhet në Spitalin e Gjakovës. Policia është në kërkim të personit që e shkaktoi këtë aksident. Siç transmeton RTK, lajmin e ka konfirmuar komandanti i stacionit policor në Rahovec, Osman Ismaili.

S'KA KOMENTE

PËRGJIGJU