Analistët: Vehapi-Latifi në balotazh, Korenica jo-serioz

1696

Pas debatit të mbrëmshëm në RTK, analistët i kanë bërë analizë debatit dhe garës për Rahovecin.

Të ftuar në studio, Leonard Kërquki, Rrahman Paçarizi e Bajrush Morina kanë vlerësuar debatin, duke i veçuar kandidatët e PDK-së dhe AAK-së.

Sipas tyre, kandidati i LDK-së ka më pak gjasa, kurse Visar Korenicën e VV-së e kanë konsideruar jo-serioz.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here