Arbana Xharra fshin postimin “jemi bo me na kajtë Rahoveci” dhe kërkon falje

5773

Gazetarja Arbana Xharra, pas përleshjes së ndodhur në Klan Kosova mes Frashër Krasniqit e Milaim Zekës, e ka bërë një postim në Facebook, ku ka shkruar “jemi bo me na kajtë Rahoveci”.

Pas këtij postimi, shumë qytetarë të Rahovecit kanë reaguar ashpër.

Kjo ka bërë që ajo ta fshijë postimin dhe të kërkojë falje.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here