Ardiani sjell ‘Kanarinë’ (VIDEO)

0
1814

Këngëtari i njohur i muzikës folklorike vjen me këngën e tij më të re.

Ardian Limanmera sjellë këngën e tij më të re.

Ai ka publikuar këngën e mjaft të ëmbël me titull “Kanarinë”, të cilës i ka realizuar një videoklip të bukur.

Videoklipi është produkt i Artvision, i drejtuar nga Agron Sokoli dhe Taulant Pallqa, derisa kënga është punuar nga Eroll Dugani me tekst të Ardianit.

S'KA KOMENTE

PËRGJIGJU