Çfarë kualiteti, në Rahovec prishet asfalti për 48 orë (Foto)

0
9926

1Asfalti në rrugën e fshatit Kramovik të Rahovecit nuk ka as 48 orë që është shtruar.

Por, kualiteti i këtij asfalti duket të jetë aspak i mirë pasi ai është prishur dhe në disa pjesë është çarë.

Në fotot që një lexues i ka dërguar redaksisë së “Indeksonline”, shihet se si është dëmtuar asfalti vetëm 48 orë pasi është shtruar./Indeksonline/

2 3 4 5 6 7 8

S'KA KOMENTE

PËRGJIGJU