Djali rrah babanë në Rahovec, e bën për spital

5140

Policia e Kosovës ka arrestuar një të dyshuar në Rahovec, pasi që i njëjti ka sulmuar fizikisht babanë e tij.

Viktima ka pësuar lëndime trupore dhe i njëjti ka pranuar tretman mjekësor.

Me urdhër të prokurorit i dyshuari dërgohet në mbajtje, njofton policia.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here