Familja dhe kolegët i bëjnë befasi Smajl Latifit për ditëlindje (FOTO/VIDEO)

2835

Kandidati i AAK-së për kryetar komune, Smajl Latifi, është befasuar sot në ditëlindjen e tij të 46.

Ai është befasuar nga familjarët e kolegët me një aheng të paparalajmëruar.

Për të mësuar më shumë, shikoni fotot dhe videon më poshtë.

Një befasi e vërtetë nga familja dhe stafi, në një aheng të paparalajmëruar!Ishte një moment i papërshkrueshëm që nuk do e harroj kurrë! Faleminderit ❤️

Posted by Smajl Latifi on Monday, October 9, 2017

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here