Haradinaj në Rahovec, viziton dy familje të mëdha

3334

Kryeministri i Kosovës, Ramush Haradinaj, sot ka qëndruar në Rahovec.

Ai bashkë me kandidatin e AAK-së, Smajl Latifi, kanë vizituar dy familje të mëdha, Cena e Canziba.

Për më shumë, lexoni postimin e Latifit.

I shoqëruar nga kryeministri Haradinaj dhe bashkëpunëtorët, sot vizituam familjet Cena dhe Canziba në Rahovec.Pritje e…

Posted by Smajl Latifi on Thursday, November 9, 2017

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here