Haradinaj sërish në Rahovec, takohet me qytetarët e Rahovecit dhe katër fshatrave

2027

Kryeministri i Kosovës, Ramush Haradinaj, ka qëndruar sot sërish në Rahovec.

Ai është takuar fillimisht me qytetarët e Xërxës, Fortesës, Krushës së Madhe e Ratkocit, e pastaj ka qëndruar edhe në qytet, ku është pritur nga familja Haxhimustafa.

Këtë e ka bërë të ditur kandidati i AAK-së për kryetar, Smajl Latifi.

Për më shumë, shikoni postimet më poshtë:

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here