Historike: KB Rahoveci mposht edhe Trepçën si mysafir

1113

Pas KB Pejës, Rahoveci ka arritur që ta mposht edhe skuadrën tjetër të madhe dhe me traditë, Trepçën, si mysafir.

Në një ndeshje mjaft të barabartë dhe interesante, Rahoveci ka arritur që në fund të fitojë me rezultat 76-81.

Kjo është fitorja e katërt e Rahovecit për këtë sezon dhe me rezultatet e deritashme klubi i qytetit tonë po dëshmon se e ka seriozisht PlayOffin.

Statistikat e plota të ndeshjes i gjeni në këtë link.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here