KB Rahoveci i shënon 79 pikë Prishtinës, por nuk mjaftojnë

0
961

kb-rahoveci-kb-prishtina

KB Rahoveci ka pësuar humbjen e katërt me radhë, pas startit me dy fitore, në Superligën e Basketbollit të Kosovës.

Përkundër se i ka shënuar pothuajse 80 pikë dhe ka fituar në dy çerekë, Rahoveci në fund është mposhtur me rezultat 104-79.

Për statistika të plota të ndeshjes, klikoni këtu.

Me këtë humbje, Rahoveci pozicionohet i gjashti në tabelë, para Vëllazënimit dhe Kerasan Prishtinës.

rahoveci-tabela

S'KA KOMENTE

PËRGJIGJU