KB Rahoveci përforcohet me tre amerikanë në prag të stinorit të ri

803

Klubi i Basketbollit Rahoveci ka vazhduar me përforcimet para fillimit të sezonit 2017-18.

Deri më tani, klubi i qytetit ka lajmëruar për tre përforcime nga Shtetet e Bashkuara të Amerikës.

Bëhet fjalë për Kyle Sovine, Junious Prowell dhe Xavier Newson.

Më poshtë mund t’i gjeni njoftimet e klubit për këto përforcime.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here