KB Rahoveci sonte zhvillon derbin ndaj Yllit

386

KB Rahoveci sonte do të zhvillojë derbin ndaj Yllit së Suharekës.

Afërsia gjeografike dhe rivaliteti në ndeshjet e fundit kanë bërë që kjo ndeshje të cilësohet si derbi.

“Sot nga ora 19:00 ndeshja derbi e javës së dytë ndaj Yllit në Suharekë. Skuadra është e plotë dhe me përgatitje maksimale”, ka shkruar klubi i Rahovecit në Facebook.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here