KB Rahoveci tregohet i madh, mposht Yllin si mysafir

851

KB Rahoveci ka arritur të mposhtë KB Yllin si mysafir në derbi.

Ndeshja ka përfunduar me rezultat 80-81.

Kjo është fitorja e dytë e Rahovecit në po aq ndeshje dhe atë si mysafir.

Për statistikat e ndeshjes klikoni këtu.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here