KF Rahoveci shënon fitoren e parë për këtë stinor

1121

KF Rahoveci ka mposhtur 1-2 Fushë Kosovën si mysafir, edhe atë me një lojtar më pak.

Pas 4 ndeshjeve, kjo është fitorja e parë e Rahovecit, ku ka edhe një barazim e dy humbje.

Fitorja nuk i ka ndihmuar klubit të largohet nga zona e rrezikshme, por është vetëm fillimi i sezonit dhe ka akoma shumë ndeshje deri në fund.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here