Korenica shpreson të luajë për një klub të madh evropian (Video)

1199

Kapiteni i Lirisë së Prizrenit, Meriton Korenica, ka shprehur dëshirën e tij për të luajtur për një skuadër të madhe evropiane.

Në një intervistë për TV Dukagjinin, ai ka zbuluar shumëçka rreth karrierës së tij.

Intervistën e talentit nga Rahoveci mund ta ndiqni në videon më poshtë.

Meriton Korenica

Çfarë synon me prizrenasit e LIRIA FC në këtë edicion të Superligës dhe për mundësinë e kalimit në ndonjë klub tjetër flet kapiteni më i ri në Superligë dhe njëri nga lojtarët më premtues të momentit, Meriton Korenica

Posted by Sporti në RTV Dukagjini on Tuesday, November 21, 2017

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here