Latifi uron Haradinajn: Na presin punë të mëdha

780

Ish-kryetari i Rahovecit dhe kandidat i AAK-së për kryetar në zgjedhjet lokale të 22 tetorit, Smajl Latifi, ka uruar bashkëpartiakun e tij, Ramush Haradinajn për zgjedhjen si kryeministër i Kosovës.

Haradinaj është votuar si kryeministër kurse Latifi ka uruar me një mesazh të shkurtër, por domethënës.

“Urime Kryeministër! Na presin punë të mëdha!”, ka shkruar shkurt Latifi.

Më pas, ai ka postuar një video mesazh duke bërë një urim më të gjatë, të cilin mund ta shihni më poshtë.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here