Mbahet “Agrofesta” në Krushë të Madhe

558

Edicioni i katërt i festivalit të agrikulturës “Agrofesta”, është mbajtur sot në Krushë të Madhe të Rahovecit, ku janë ekspozuar prodhimet agrare të këtij fshati dhe rrethinë.

Festivali është organizuar nën patronatin e kryetarit të komunës së Rahovecit, Idriz Vehapi.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here