Meriton Korenica takon Paulo Dybalan (FOTO)

2158

Talenti nga Rahoveci në futboll, Meriton Korenica që është edhe kapiten i Lirisë së Prizrenit, ka pasur një eksperiencë të rrallë.

Ai së fundi ka takuar yllin e futbollit të Juventusit dhe Italisë, Paulo Dybala.

Korenica ka postuar një foto në Instagramme Dybalan.

Korenica së fundmi ka qenë në Azerbajxhan me përfaqësuesen u-21 të Kosovës, me të cilën ka debutuar në ndeshjen paraprake kundër Izraelit.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here