Mustafë Merovci dhe Muhamed Hasani qëndrojnë në Rahovec

60

KB Rahoveci ka konfirmuar se dy nga basketbollistët më të rëndësishëm të klubit, Mustafë Merovci dhe Muhamed Hasani do të jenë edhe këtë edicion pjesë e klubit.

Lexoni më poshtë njoftimin e klubit:

Dy nga basketbollistët kryesor të KB Rahoveci që sezonin e kaluar kanë bartur fanellën tonë, Mustafe Merovci e Muhamed Hasani do te vazhdojnë qëndrimin në Rahovec. Për Merovcin do të jetë sezoni i tretë në Rahovec ndërsa për Hasanin i dyti. 
Të dy basketbollistët janë shprehur të lumtur që do të vazhdojnë angazhimin në Rahovec dhe në skuadrën tonë.
Të gjithë që përcjellin rrugëtimin e skuadrës sonë i njihni shumë mire paraqitet e këtyre dy basketbollistëve.
Qe të dy do të jenë të gatshëm për të shtunën në ditën e parë të stërvitjeve. MIRE SE VINI DJEMA.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here