Ndodh edhe kjo: Drejtori i Idriz Vehapit në fushatë të Ibrahim Kryeziut

2982

Në fushatën zgjedhore në Rahovec me të vërtetë po ndodh gjithçka!

Rasti më i fundit është ai i maratonistit të partive politike, Feim Fetoshi.

Fetoshi, në fillim ishte kryetar i degës së AAK-së në Rahovec, pastaj kishte kaluar në PDK, ku është edhe drejtor i bujqësisë, e së fundmi, kur akoma e ka këtë post të caktuar nga Idriz Vehapi, është parë në fushatë të LDK-së.

Ai është parë krah Ibrahim Kryeziut, kandidatit të LDK-së për Rahovec dhe kryetarit të degës së LDK-së, Avdullah Hoti, në një tubim elektoral.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here