Shpallje: Shitet shtëpia në Rahovec, në rrugën Agim Qela (Foto)

0
657

shtepia

Shitet shtëpia dy katesh me nën kulm dhe podrum. Shtëpia posedon sallon me kuzhinë, dhomë të pritjes, tri banjo, tri dhoma të fjetjes dhe kuzhinë të veçantë.

Shtëpia është e ndërtuar me material të fortë ndërtimor dhe është e banueshme, po ashtu është e rrethuar me mur dhe ka 6.52 ari truall.

Oborri është i rregulluar me kubëza dhe lulishte si dhe pjesa tjetër me pemë të llojeve të ndryshme.

Ka pamje të mirë kah lindja. Gjendet në aksin rrugor për në ETC, në brendësi të qytetit.

Shkolla, shtëpia e shëndetit dhe qendra janë shumë afër. Para se të vendosni mund ta vizitoni shtëpinë.

Çmimi i shtëpisë është 85.000.00 euro, por për blerësit serioz çmimi mund te diskutohet sipas marrëveshjes.

Kontakti: Tel 044 268 991

Pronari: Mazllum Bytyqi

qaqatqati
Sqarim: shpallja është e sponsorizuar.

S'KA KOMENTE

PËRGJIGJU