Sonte debati i radhës për Rahovecin, ja detajet

2307

Sonte mbahet debati i radhës për Rahovecin.

Ky debat do të zhvillohet në RTK dhe fillon nga ora 21:00.

RahovecPress mëson se ky debat tashmë është xhiruar dhe sonte vetëm do të transmetohet, pra nuk është live.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here