Sonte vazhdon “maratona e debateve”

943

Sonte pritet të vazhdojnë debatet televizive me kandidatët nga Rahoveci.

Ata do të jenë të ftuar në RTV Dukagjini, ku do të diskutohet LIVE.

RahovecPress mëson se kanë mbetur edhe Dukagjini, KTV e RTV21, pra, me debatin e sotshëm do të kemi minimum edhe 3 debate tjera.

Deri më tani janë mbajtur debate në Klan Kosova dhe RTK.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here