Vjedhje e rëndë në Rahovec

39

Në raportin policor thuhet se persona të panjohur me forcë kanë depërtuar në brendinë e një super marketi dhe nga aty kanë vjedhur kasafortën me një shumë parash dhe një sasi të konsiderueshme të duhanit.

Njësitë përkatëse policore janë duke hetuar rastin.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here