Vjen reagimi i parë i KF Rahovecit për lëshimin e bërë dhe humbjen nga Ballkani

2310

Me anë të një reagimi, koordinatori i KF Rahovecit, Arben Sokoli, ka sqaruar atë që ka ndodhur në ndeshjen me Ballkanin.

Rahoveci kishte fituar 1-0 ndeshjen ndaj Ballkani, por FFK vendosi ta dënojë Rahovecin për shkak të një lëshimi dhe e humbi në tavolinë ndeshjen 0-3.

Në reagimin e Sokolit thuhet se “ky ishte thjesht një lëshim” dhe se “kjo çështje nuk duhet të politizohet”.

Lexoni më poshtë reagimin e tij të plotë:

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here